/Files/images/напрями роботи психолог служби.JPG

/Files/images/псих служба.JPG

Кому сьогодні потрібен психолог?
Криза в соціумі, комплекс особистісних проблем, що накопичуються у дітей і дорослих, - усе це погано впливає на психічне та фізичне здоров’я, заважає гарно вчитися, плідно працювати, спілкуватися із друзями чи батьками. А іноді ці проблеми ослабляють людський організм, і викликають певні хвороби. І коли людина самостійно вже не може вирішити ці питання, тоді вона може звернутися за допомогою до психолога.

Психолог вислухає вас, і вже тільки від відчуття того, що вас вислухали, зрозуміли, стає спокійніше на душі, підіймається настрій. А як відомо, веселій людині легше вчитися чи працювати. Психолог є безпечним слухачем, він не осудить, не видасть секрети. Тому не варто боятися візитів до психолога, і вважати, що він спілкується лише із хворими. Психолог – не лікар, який приймає пацієнтів, психолог – це фахівець, який приймає клієнтів та допомагає їм вирішувати проблеми, долати комплекси та страхи, розвивати здібності та налагоджувати стосунки із оточуючими.

В сучасному світі, людину оточує багато проблем та стресів, боротися із якими досить складно, але необхідно. Жодна цивілізована країна світу, сьогодні, не обходиться без фахівців-психологів. Тому і нам, українцям, не варто сторонитися кабінету психолога!

/Files/images/психолг служба.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 281

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.

Фотогалерея

Дата останньої зміни 16 Жовтня 2019

Цей сайт безкоштовний!